LOSSERRANO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LOSSERRANO

DOBRO DOSLI NA FORUM SERIJE LOSSERRANO PRIJATAN BORAVAK..
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 O izgledu foruma

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Anonimus
Gost




O izgledu foruma Empty
PočaljiNaslov: O izgledu foruma   O izgledu foruma EmptySub Maj 10, 2008 6:03 pm

Bas vam je bzv ureden forum.........pisem najiskrenije moguce!Za logo ste stavili sliku mladih LS,ajde,nekako je to u redu.........za nove i stare poruke ste stavili PSCD(kakve veze oni imaju sa LS????????????) i za WHO IS ON LINE postavili ste sliku LS od pocetka snimanja serije...........Mislim......................... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Anonimus
Gost




O izgledu foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: O izgledu foruma   O izgledu foruma EmptySub Maj 10, 2008 8:46 pm

I niko vam ne dolazi na forum..................................................................
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

kakav vam je forum treba da se Embarassed


SALIM SE........ali stvarno vam je izgled foruma No
Nazad na vrh Ići dole
jelena_91
Napreduje...
Napreduje...
jelena_91


Broj poruka : 59
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 02.02.2008

O izgledu foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: O izgledu foruma   O izgledu foruma EmptySub Maj 17, 2008 2:27 am

pa sta se salis kad si u prawu...potpuno se slazem sa tobom...em niko ne dolazi, em ima malo clanowa,...ali ajde swe to, gde wam pade na pamet da forum izgleda ovako???
Mislim stwarno...ako j forum LOS SERRANO, zasto su na forumu slike neke grupe koja nema weze sa seranowima?!?
mada meni se cini da onaj ko je naprawio 4um(a pojma nemam ko je to bio) digao ruke od toga...Sad
jbg, bar zakljucajte forum, owako je smesno...SadSadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
Roby
Fan serije Los Serrano
Fan serije Los Serrano
Roby


Broj poruka : 219
Datum upisa : 11.01.2008

O izgledu foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: O izgledu foruma   O izgledu foruma EmptySre Sep 10, 2008 5:41 pm

jelena_91 ::
pa sta se salis kad si u prawu...potpuno se slazem sa tobom...em niko ne dolazi, em ima malo clanowa,...ali ajde swe to, gde wam pade na pamet da forum izgleda ovako???
Mislim stwarno...ako j forum LOS SERRANO, zasto su na forumu slike neke grupe koja nema weze sa seranowima?!?
mada meni se cini da onaj ko je naprawio 4um(a pojma nemam ko je to bio) digao ruke od toga...Sad
jbg, bar zakljucajte forum, owako je smesno...SadSadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





O izgledu foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: O izgledu foruma   O izgledu foruma Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
O izgledu foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» REKLAMIRANJE FORUMA
» miss i missster foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LOSSERRANO :: *free chat* :: Free Chat-
Skoči na: