LOSSERRANO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LOSSERRANO

DOBRO DOSLI NA FORUM SERIJE LOSSERRANO PRIJATAN BORAVAK..
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 miss i missster foruma

Ići dole 
+4
Roby
**Basket dog**
maya_shiki
maria teresa-tete
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Kr!$t!
Urednik
Urednik
Kr!$t!


Broj poruka : 412
Location : BG
Datum upisa : 10.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 12:47 am

Pa aj postavi još neku koja nije sa Nove,baš da vidim da li i na tim drugim izgledaš toliko starije
Nazad na vrh Ići dole
Kr!$t!
Urednik
Urednik
Kr!$t!


Broj poruka : 412
Location : BG
Datum upisa : 10.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 12:48 am

*mY LOVE Es DvD* ::
Roby ::
*mY LOVE Es DvD* ::
Kristina:D ::
Ajd please postavi još neku



Hocu, hocu... Samo moram da prebacim sa drugog kompa na ovaj... Posto su mi ovde uglavnom samo slike sa nove... Very Happy Very Happy Ako hocete postavicu jos neku sa Nove... Very Happy
[pa moze daj malo sa nove a i one prebaci Very Happy




Hocu, hocu.... Aj sad cu da nadjem neku... Wink)))))))
oki Smile
Nazad na vrh Ići dole
*mY LOVE Es DvD*
Fan serije Los Serrano
Fan serije Los Serrano
*mY LOVE Es DvD*


Broj poruka : 276
Godina : 31
Location : BG
Datum upisa : 16.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 12:51 am

E ljudi moji ma ja vam ne znam koju vise sliku da postavim... A sad me taaaako mrzi da trazim... Aj sutra cu da nadjem pa cu da postavim nove... A u ostalom sta va, je?! Vi mi kazete da sam lepa, a znate kako se kaze izgled vara xxexexexexeexxexeexexexexexe... Uostalom ja ni ne bih da se prijavim na to takmicenje samo sam stavila sliku da vidite kako izgledam... A vi ste mi jos lepse..., Ali stvarno!!!!!!!!!! Vas dve ste prelepe!!!! Bas ste manekenke.... Wink))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) LJUBIM VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Roby
Fan serije Los Serrano
Fan serije Los Serrano
Roby


Broj poruka : 219
Datum upisa : 11.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 12:53 am

*mY LOVE Es DvD* ::
E ljudi moji ma ja vam ne znam koju vise sliku da postavim... A sad me taaaako mrzi da trazim... Aj sutra cu da nadjem pa cu da postavim nove... A u ostalom sta va, je?! Vi mi kazete da sam lepa, a znate kako se kaze izgled vara xxexexexexeexxexeexexexexexe... Uostalom ja ni ne bih da se prijavim na to takmicenje samo sam stavila sliku da vidite kako izgledam... A vi ste mi jos lepse..., Ali stvarno!!!!!!!!!! Vas dve ste prelepe!!!! Bas ste manekenke.... Wink))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) LJUBIM VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a daj samo josh jednu molim teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
Kr!$t!
Urednik
Urednik
Kr!$t!


Broj poruka : 412
Location : BG
Datum upisa : 10.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 12:54 am

Pa hvala ti Embarassed Ali ajde se i ti prijavi,kakve ima veze o to si mnogo lepa,a aj please postavi još neku cheers
Nazad na vrh Ići dole
*mY LOVE Es DvD*
Fan serije Los Serrano
Fan serije Los Serrano
*mY LOVE Es DvD*


Broj poruka : 276
Godina : 31
Location : BG
Datum upisa : 16.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 12:55 am

Roby ::
*mY LOVE Es DvD* ::
E ljudi moji ma ja vam ne znam koju vise sliku da postavim... A sad me taaaako mrzi da trazim... Aj sutra cu da nadjem pa cu da postavim nove... A u ostalom sta va, je?! Vi mi kazete da sam lepa, a znate kako se kaze izgled vara xxexexexexeexxexeexexexexexe... Uostalom ja ni ne bih da se prijavim na to takmicenje samo sam stavila sliku da vidite kako izgledam... A vi ste mi jos lepse..., Ali stvarno!!!!!!!!!! Vas dve ste prelepe!!!! Bas ste manekenke.... Wink))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) LJUBIM VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a daj samo josh jednu molim teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee




E, a ne znam koju vise!!!!!!!! Imam jos jednu na kojoj sam ispala skoro pa identicno, a imam jos jednu na kojoj sam ispala skroz bzv... Pa ja cak mislim i starije..., A imam jos jednu na kojoj sam spustila glavu ni ne vidim se... Wink)))))))))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Roby
Fan serije Los Serrano
Fan serije Los Serrano
Roby


Broj poruka : 219
Datum upisa : 11.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 12:56 am

*mY LOVE Es DvD* ::
Roby ::
*mY LOVE Es DvD* ::
E ljudi moji ma ja vam ne znam koju vise sliku da postavim... A sad me taaaako mrzi da trazim... Aj sutra cu da nadjem pa cu da postavim nove... A u ostalom sta va, je?! Vi mi kazete da sam lepa, a znate kako se kaze izgled vara xxexexexexeexxexeexexexexexe... Uostalom ja ni ne bih da se prijavim na to takmicenje samo sam stavila sliku da vidite kako izgledam... A vi ste mi jos lepse..., Ali stvarno!!!!!!!!!! Vas dve ste prelepe!!!! Bas ste manekenke.... Wink))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) LJUBIM VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a daj samo josh jednu molim teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee




E, a ne znam koju vise!!!!!!!! Imam jos jednu na kojoj sam ispala skoro pa identicno, a imam jos jednu na kojoj sam ispala skroz bzv... Pa ja cak mislim i starije..., A imam jos jednu na kojoj sam spustila glavu ni ne vidim se... Wink)))))))))))))))))
pa daj swejedno bre ssamo da vidim Very Happy plzzzzzzzzzzzz
Nazad na vrh Ići dole
*mY LOVE Es DvD*
Fan serije Los Serrano
Fan serije Los Serrano
*mY LOVE Es DvD*


Broj poruka : 276
Godina : 31
Location : BG
Datum upisa : 16.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 12:56 am

Kristina:D ::
Pa hvala ti Embarassed Ali ajde se i ti prijavi,kakve ima veze o to si mnogo lepa,a aj please postavi još neku cheers




Ma dajte ljudi!!!!!!!!!! Vi ste prelepe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALI NAJSTVARNIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aj postavicu, ali stvarno su bzv... I jos veci bedak je sto izgledam ko neka matora... xaxaxaxaxaxaxaxaaxa Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kr!$t!
Urednik
Urednik
Kr!$t!


Broj poruka : 412
Location : BG
Datum upisa : 10.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 12:57 am

PA postavi bilo koju na kojoj se razlikuješ od one prethodne...Rekla si da imaš na drugom kompu,ako ne možeš večeras postavi sutra neku sa tog kompa Wink
Nazad na vrh Ići dole
*mY LOVE Es DvD*
Fan serije Los Serrano
Fan serije Los Serrano
*mY LOVE Es DvD*


Broj poruka : 276
Godina : 31
Location : BG
Datum upisa : 16.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 12:59 am

Kristina:D ::
PA postavi bilo koju na kojoj se razlikuješ od one prethodne...Rekla si da imaš na drugom kompu,ako ne možeš večeras postavi sutra neku sa tog kompa Wink



Hocu, hocu sutra sigurno postavljam jos neke!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Cool Cool Ljudi nisam vam ja takva... Mislim da sam takva bila samo to vece , jer sam se stvarno sredila... I jos sam ispala ok... Inace neeeee!!!!!!!!! xixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixi Very Happy Very Happy Very Happy STVARNO!!!!! Alo okm poslacu vam... jos sutra....
Nazad na vrh Ići dole
**Basket dog**
Urednik
Urednik
**Basket dog**


Broj poruka : 308
Location : In the tete heart........
Datum upisa : 17.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 12:59 am

A daj bilo koju!! E da kad vec ti pricas o manekenstvu, ja sam manekenka, tj prosla sam, i mogu da snimam reklame
Nazad na vrh Ići dole
http://sigurna-zabava.forum-motion.com
Kr!$t!
Urednik
Urednik
Kr!$t!


Broj poruka : 412
Location : BG
Datum upisa : 10.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 1:00 am

*mY LOVE Es DvD* ::
Kristina:D ::
PA postavi bilo koju na kojoj se razlikuješ od one prethodne...Rekla si da imaš na drugom kompu,ako ne možeš večeras postavi sutra neku sa tog kompa Wink



Hocu, hocu sutra sigurno postavljam jos neke!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Cool Cool Ljudi nisam vam ja takva... Mislim da sam takva bila samo to vece , jer sam se stvarno sredila... I jos sam ispala ok... Inace neeeee!!!!!!!!! xixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixi Very Happy Very Happy Very Happy STVARNO!!!!! Alo okm poslacu vam... jos sutra....
Oki,e sad stvarno idem
Nazad na vrh Ići dole
*mY LOVE Es DvD*
Fan serije Los Serrano
Fan serije Los Serrano
*mY LOVE Es DvD*


Broj poruka : 276
Godina : 31
Location : BG
Datum upisa : 16.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 1:04 am

E znate sta ... Imam da obrisem ovu sliku gde sam sva tip-top sraedjena, zato sto stvarno ne zelim da pobedim, jer mislim da ima lepsih od mene i postavicu neku najnormalniju sliku... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*mY LOVE Es DvD*
Fan serije Los Serrano
Fan serije Los Serrano
*mY LOVE Es DvD*


Broj poruka : 276
Godina : 31
Location : BG
Datum upisa : 16.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 1:05 am

Jao! bedak!!!!!!!!!! Ne mogu da obrisem sliku!!!! Sad Sad Sad Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Zato sto nisi mod!!! JUPIIIIIII!!!!!! Daj gde je ta slika da je vidim!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
**Basket dog**
Urednik
Urednik
**Basket dog**


Broj poruka : 308
Location : In the tete heart........
Datum upisa : 17.01.2008

miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 EmptyUto Feb 05, 2008 1:06 am

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No NoNo No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No NoNo No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No

JA SLIKU NISAM NI VIDELAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No NoNo No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No
Nazad na vrh Ići dole
http://sigurna-zabava.forum-motion.com
Sponsored content





miss i missster foruma - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: miss i missster foruma   miss i missster foruma - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
miss i missster foruma
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» REKLAMIRANJE FORUMA
» O izgledu foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LOSSERRANO :: *DOBRODOSLI* :: dobrodosli-
Skoči na: